Porausvarren stabilointilaite 7×D mini
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaikkiin yleisesti käytössä oleviin porausvarsiin.
Rakenne
Runko korkealaatuista työkalu terästä, pinta ja toiminnalliset pinnat karkaistu.
Etu
Vähemmän värähtelyä ja tärinää käytettäessä kaikkien porausvarsityyppien kanssa.
Huomautus
Oikean porausvarren stabilointilaitteen version määrittämiseksi sinun on ehdottomasti tehtävä törmäystarkastus Hoffmannin e-Tool-tietojen avulla eShopista tai ToolScoutista! Suosittelemme suurimmaksi ulkonemaksi 3×D käytettäville porausvarsityypeille.
Suurin ulkonema stabilointilaite mukaan lukien porausvarsi 10×D.
Tekniset tiedot
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 7×D |
|---|---|
| Heilahdus | vaimennettu |
| Tuotetyyppi | Porausvarren stabilisaattori |
| Siirtymä z akseliin nähden | 10.5 mm |
| Stabilisaattorin tyyppi | Stabi ⌀ 12 mini |
| Etäisyys nrx sorvauksessa | 0 mm |
| Leikkauspiste v sorvauksessa | -4,47 mm |
| Etäisyys nrx-neulonta | 0.61 mm |
| Säde rx sorvaus | 10.67 mm |
| C | 1 mm |
| Leikkauspiste u (tikkaus) | 1.3 mm |
| Säde rx ommel | 11.41 mm |
| Leikkauspiste u sorvauksessa | 1 mm |
| Leikkauspiste neulonnassa | -4,3 mm |
| Keskisiirtymä fmin, uritus | 7,5 mm |
| Keskipoikkeama fmin sorvaus | 7,5 mm |
| Leveys b, neulos | 10.3 mm |
| Leveys b sorvauksessa | 10 mm |
| Turvallisuushalkaisija dmin sorvaus | 0.6 mm |
| Kiristysholkki d1 | 12 mm |
| Varren pituus ls | 53 mm |
| Kokonaispituus l2 | 143 mm |
| Säde r | 2 mm |
| ⌀ d3 | 40 mm |
| Varren halkaisija d2 | 32 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 84 mm |
| Lastuamissuunta | Oikea |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 319467 |
|---|---|
| EAN | 4062406641856 |