Porausvarren stabilisaattori 7×D midi
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaikkiin yleisesti käytössä oleviin porausvarsiin.
Rakenne
Runko korkealaatuista työkaluterästä, pinta ja toiminnalliset pinnat karkaistut.
Etu
Vähemmän heilahduksia ja tärinää käytettäessä kaikkien porausvarsityyppien kanssa.
Huomautus
Jotta voit määrittää oikean porausvarren stabilisaattorivaihtoehdon, sinun on ehdottomasti tehtävä törmäystarkistus Hoffmannin e-Tool-datan avulla eShopista tai ToolScoutista! Suosittelemme käytetyille porausvarsityypeille enimmäisulostyöntöpituudeksi 3×D.
Stabilisaattorin enimmäisulostyöntö porausvarsi mukaan lukien 10×D.
Tekniset tiedot
| Sisäinen sorvaussyvyys enintään | 7×D |
|---|---|
| Heilahdus | vaimennettu |
| Tuotetyyppi | Porausvarren stabilisaattori |
| Siirtymä z akseliin nähden | 14 mm |
| Stabilisaattorin tyyppi | Stabi ⌀ 12 midi |
| Etäisyys nrx sorvauksessa | 0 mm |
| Leikkauspiste v sorvauksessa | -7,69 mm |
| Etäisyys nrx-neulonta | 0 mm |
| Säde rx sorvaus | 14 mm |
| C | 1.5 mm |
| Leikkauspiste u (tikkaus) | 0.81 mm |
| Säde rx ommel | 14.3 mm |
| Leikkauspiste u sorvauksessa | 1 mm |
| Leikkauspiste neulonnassa | -7,78 mm |
| Keskisiirtymä fmin, uritus | 8 mm |
| Keskipoikkeama fmin sorvaus | 8 mm |
| Leveys b, neulos | 12 mm |
| Leveys b sorvauksessa | 12 mm |
| Turvallisuushalkaisija dmin sorvaus | 0.6 mm |
| Kiristysholkki d1 | 12 mm |
| Varren pituus ls | 53 mm |
| Kokonaispituus l2 | 143 mm |
| Säde r | 1.2 mm |
| ⌀ d3 | 40 mm |
| Varren halkaisija d2 | 32 mm |
| Ulkonemispituus l1 | 84 mm |
| Lastuamissuunta | Oikea |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 319468 |
|---|---|
| EAN | 4062406642426 |