Pikavaihtoistukka kierrepakoille synkro M6 − M20
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN ISO 10889 / DIN 69880 ja VDI 3425, lehti 2.
Rakenne
Minimipituuskompensointi, pikavaihtoholkit ER-kiristysholkeille.
Erikoislisävaruste
Pikavaihtoholkit nro 338120.
Tekniset tiedot
| Pituuskompensoinnin paine | 0.2 mm |
|---|---|
| Pituuskompensointi, veto | 1 mm |
| Istukan ulko-⌀ d | 60 mm |
| Tuotetyyppi | VDI-kierretappistukka |
| Varren halkaisija d1 | 40 mm |
| Värikoodi VDI-varrelle | VDI 40 |
| Ulkonevuuspituus l | 67 mm |
| Pituuskompensoinnin paine | 0.2 mm |
| Pituuskompensointi, veto | 1 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 319737 |
|---|---|
| EAN | 4062406229696 |