Pikavaihtoistukat kierteitystapeille M6–M20
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN ISO 10889 / DIN 69880 ja VDI 3425, lehti 2.
Rakenne
Elastinen pituuskompensointi, kevyt käyttö kuulalaakeriholkin ansiosta.
Erikoistarvikkeet
Pikavaihtointerät nro 335420–335620.
Tekniset tiedot
| Pituuskompensoinnin paine | 12 mm |
|---|---|
| Pituuskompensointi, veto | 12 mm |
| Istukan ulko-⌀ d | 54 mm |
| Tuotetyyppi | VDI-kierteenleikkausistukka |
| Varren halkaisija d1 | 30 mm |
| Värikoodi VDI-varrelle | VDI 30 |
| Ulkonevuuspituus l | 86 mm |
| Pituuskompensoinnin paine | 12 mm |
| Pituuskompensointi, veto | 12 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 319447 |
|---|---|
| EAN | 4045197959676 |