Työkalunpidin, diagonaalinen 45°, oikea, PSC 63 20 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Säädettävällä jäähdytyssuuttimella sisäkierteellä.
Käyttötiedot
Käytettäväksi monitoimikoneissa
ISO-pitimien kiinnitykseen neliövarrella.
Huomautus
PSC-kiristyspultti pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalunpidin |
|---|---|
| Kartio | PSC 63 |
| Pidinstandardi | ISO 26623-2 |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 80 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 80 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
| B | 30 mm |
| Teräspitimelle | 20 mm |
| Kärjen keskipisteen siirtymä f | 15 mm |
| Kartio | PSC 63 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G31888020 |
|---|---|
| EAN | 2050001672841 |