Eco-työkalupidin radiaalinen 25 mm 25 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Säädettävällä jäähdytyssuuttimella, jossa sisäkierre.
GARANT – Optimoitu käyttöikä, paremmat pinnat, korkeampi prosessivarmuus ja parempi tuottavuus GARANT Eco -ratkaisun ansiosta.
Käyttötiedot
Käyttöön monitoimikoneissa
ISO-pitimien kiinnitykseen nelikulmaisella varrella.
Huomautus
PSC-kiristyspultti pyynnöstä.
Huomautus
Sisältää läpiporatun aluslevyn. Siksi sopii työkalunpitimille, joiden varsi on 20 ja 25 mm.
Rakenne
Säädettävällä jäähdytyssuuttimella, jossa sisäkierre.
GARANT – Optimoitu käyttöikä, paremmat pinnat, suurempi prosessivarmuus ja lisääntynyt tuottavuus GARANT Eco -järjestelmän ansiosta.
Käyttötiedot
Käyttöön monitoimikoneissa.
ISO-pitimien kiinnitykseen neliövarrella.
Huomautus
PSC-kiristystappi saatavana pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | ISO 26623-2 |
|---|---|
| Kartio | PSC 63 |
| Tuotetyyppi | Työkalunpidin |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Teräspitimelle | 25 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 102 mm |
| A-mitta (pituus) | 71 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G31885625 |
|---|---|
| EAN | 4045197893321 |