Eco-työkalupidin diagonaalinen 45°, vasen 25 mm 25 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Säädettävällä jäähdytyssuuttimella, sisäkierteellä.
GARANT – Optimoitu käyttöikä, paremmat pinnat, suurempi prosessivarmuus ja lisääntynyt tuottavuus GARANT Eco -ratkaisun ansiosta.
Käyttötiedot
Käyttöön monioperaatiokoneissa
ISO-pitimiä varten, joissa on neliövarsi.
Huomautus
PSC-kiristyspultti pyynnöstä.
Huomautus
Sisältää läpirei’itetyn aluslevylevyn. Siksi sopii teränpitimille, joissa on varsi 20 ja 25 mm.
Malli
Säädettävä jäähdytyssuutin sisäkierteellä.
GARANT – Optimoitu käyttöikä, paremmat pinnat, korkeampi prosessivarmuus ja parempi tuottavuus GARANT Eco -ratkaisun ansiosta.
Käyttötiedot
Käyttöön monitoimikoneissa
ISO-pitimien kiinnitykseen neliövarrella.
Huomautus
PSC-kiristyspultti saatavana pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | ISO 26623-2 |
|---|---|
| Kartio | PSC 63 |
| Tuotetyyppi | Työkalunpidin |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Teräspitimelle | 25 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 94 mm |
| A-mitta (pituus) | 110 mm |
| Kärjen keskipisteen siirtymä f | 12.7 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G31885925 |
|---|---|
| EAN | 4045197893345 |