Eco-työkalupidin aksiaalinen kaksinkertainen, oikea 25 mm 25 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Säädettävällä jäähdytyssuuttimella, sisäkierteellä.
GARANT – Optimoitu käyttöikä, paremmat pinnat, suurempi prosessivarmuus ja parempi tuottavuus GARANT Eco -ratkaisun ansiosta.
Käyttötiedot
Käytettäväksi monitoimikoneissa
ISO-pitimien kiinnitykseen, neliövarrella.
Huomautus
PSC-kiristyspultti pyynnöstä.
Huomautus
Sisältää läpiporatun aluslevyn. Siksi sopii teränpitimille, joiden varsi on 20 ja 25 mm.
Rakenne
Säädettävällä jäähdytyssuuttimella, jossa sisäkierre.
GARANT – Optimoitu käyttöikä, paremmat pinnat, suurempi prosessivarmuus ja lisääntynyt tuottavuus GARANT Eco -ratkaisun ansiosta.
Käyttötiedot
Käyttöön monitoimikoneissa
ISO-pitimien kiinnitykseen neliövartisella varrella.
Huomautus
PSC-kiristyspultti pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | ISO 26623-2 |
|---|---|
| Kartio | PSC 63 |
| Tuotetyyppi | Työkalunpidin |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Teräspitimelle | 25 mm |
| Kiinnityspituus l1 | 102 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 102 mm |
| A-mitta (pituus) | 130 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G31885525 |
|---|---|
| EAN | 4045197893314 |