Radiaalinen työkalunpidin 20 mm 20 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Säädettävä jäähdytyssuutin sisäkierteellä.
Käyttötiedot
Käyttöön monitoimikoneissa
ISO-pitimien kiinnittämiseen neliövarrella.
Tekniset tiedot
| Kartio | HSK-T 40 |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 12164-3 |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Tuotetyyppi | Työkalupidin |
| B | 30 mm |
| Teräspitimelle | 20 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 80 mm |
| A-mitta (pituus) | 75 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G31861820 |
|---|---|
| EAN | 2050001715302 |