Pakkausteippi 50X50 50x50
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Yleispakkausteippi, jota voidaan käyttää kaikissa yleisissä käsikäyttöisissä teipinannostelijoissa, hiljainen aukeaminen.
Ympäristöystävällinen tesapack®-paperi ecoLogo® 57180 voidaan repäistä käsin ja se on valmistettu 60 % biopohjaisesta materiaalista.
Tekniset tiedot
| Varastointilämpötila | 15–35 °C |
|---|---|
| Vetolujuus | 500 N/mm |
| Teipin isku | Yksipuolinen |
| Väri | ruskea |
| Leveys | 50 mm |
| Pituus | 50 m |
| Valmistajan merkintä | 57180 |
| Lämpötilankestävä enintään | 40 °C |
| Paksuus | 0,1 mm |
| Liimalujuus teräksellä | 75 N/mm |
| Liimamassa | synteettinen kumi |
| Varastoinnin ilmankosteus | 50–70 % |
| Elastisuus | 8 % |
| Pidikkeen materiaali | paperi |
| Liner saatavilla | ei |
| Teippien määrä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08364450X50 |
|---|---|
| EAN | 4042448123671 |