Pakkausteippi 50X66 50x66
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Yleispakkausteippi, joka sopii kaikkiin yleisesti käytössä oleviin käsikäyttöisiin annostelijoihin, hiljainen aukirullaus.
tesapack® Eco & Strong on ympäristöystävällinen polypropeenipakkausteippi, joka on valmistettu 100 % kierrätysmateriaalista.
Tekniset tiedot
| Varastointilämpötila | 15 °C |
|---|---|
| Vetolujuus | 400 N/mm |
| Teipin isku | Yksipuolinen |
| Väri | läpinäkyvä |
| Leveys | 50 mm |
| Pituus | 66 m |
| Valmistajan merkintä | 58153 |
| Lämpötilankestävä enintään | 120 °C |
| Paksuus | 0.056 mm |
| Liimalujuus teräksellä | 25 N/mm |
| Liimamassa | akryyli |
| Varastoinnin ilmankosteus | 50 % |
| Elastisuus | 80 % |
| Pidikkeen materiaali | PP-kalvo |
| Liner saatavilla | ei |
| Teippien määrä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08367850X66 |
|---|---|
| EAN | 4042448164964 |