Kierrätetty pakkausteippi 50X66 50x66
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yleiskäyttöinen ja kierrätysystävällinen pakkausteippi.
tesa® 60412 koostuu 90 % kierrätetystä PET-kalvokantajasta ja vesipohjaisesta akryyliliimasta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teippi |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | ruskea |
| Väri | beige |
| Leveys | 50 mm |
| Pituus | 66 m |
| Liimamassa | Akryyli |
| Pidikkeen materiaali | PET-kalvo |
| Kantavuus | 30 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08368750X66 |
|---|---|
| EAN | 4063565259463 |