Kierrätetty pakkausteippi 50X66 50x66
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Yleiskäyttöinen ja kierrätysystävällinen pakkausteippi.
tesa® 60412 koostuu 90 % kierrätetystä PET-kalvokannattimesta ja vesipohjaisesta akryyliliimasta.
- Liuotteeton tuotantoprosessi
- Hiljainen aukeaminen
- Soveltuu enintään 30 kg:n laatikoiden sulkemiseen
- Hyvä tarttuvuus eri kartonkilaatuihin
- Kierrätysystävällinen teippi, testattu INGEDE-menetelmän mukaan
Tekniset tiedot
| Väri | läpinäkyvä |
|---|---|
| Leveys | 50 mm |
| Pituus | 66 m |
| Liimamassa | Akryyli |
| Pidikkeen materiaali | PET-kalvo |
| Kantavuus | 30 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08368650X66 |
|---|---|
| EAN | 4063565174711 |