Kierrätetty kangasteippi Heavy Duct Tape 50X50 50x50
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
tesa® 60462 ja tesa® 4615 on valmistettu kierrätysmateriaalista, ja ne varmistavat tartunnan moniin erilaisiin materiaaleihin. Ne voidaan repäistä käsin, ovat vettähylkiviä ja kestäviä.
Soveltuu myös karheille pinnoille.
- 67 % runkomateriaalista on valmistettu kierrätetystä muovista (PCR)
- Tarttuu välittömästi ja erittäin hyvin moniin erilaisiin materiaaleihin, myös karheilla pinnoilla
- Helppo kelata auki ja repäistä käsin
- Vettähylkivä ja kestävä
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teippi |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | harmaa |
| Teipin isku | Yksipuolinen |
| Väri | hopea |
| Leveys | 50 mm |
| Pituus | 50 m |
| Huomautus | voidaan repäistä käsin; vettähylkivä; voidaan repäistä käsin; vettähylkivä; voidaan repäistä käsin; vettähylkivä |
| Paksuus | 0.215 mm |
| Liimamassa | synteettinen kumi |
| Teippien määrä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08362350X50 |
|---|---|
| EAN | 4063565288562 |