Kaksipuolinen teippi irrotettava 50X25
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
3M™ 9195 on kaksipuolinen akrylaattiteippi (mattoteippi), teipin eri puolilla on erivahvuinen pitovoima (voimakas pito / irtoava). Liimatut matot voidaan käytön jälkeen irrottaa kiinteiltä lattioilta/alustoilta liimajälkiä jättämättä.
Ohje
3M™-tuotteiden vähimmäissäilyvyysaika pätee noudatettaessa määritettyjä varastointiohjeita.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teippi |
|---|---|
| Varastointilämpötila | 18 °C |
| Vetolujuus | 0,8 N/mm |
| Teipin isku | Kaksipuolinen |
| Suojalevyn materiaali | silikonipinnoitettu paperi |
| Väri | kellertävä |
| Leveys | 50 mm |
| Pituus | 25 m |
| Valmistajan merkintä | 9195 |
| Huomautus | helppo irrottaa; helppo irrottaa; helppo irrottaa |
| Lämpötilankestävä enintään | 60 °C |
| Paksuus | 0,13 mm |
| Liimalujuus teräksellä | 0,8 N/mm |
| Vähimmäissäilyvyysaika | 12 kuukautta |
| Liimamassa | Akryyli |
| Varastoinnin ilmankosteus | 60 % |
| Elastisuus | 500 % |
| Pidikkeen materiaali | paperikangas |
| Käyttö | messurakentaminen; mattojen asennus; messurakentaminen; mattojen asennus; messurakentaminen; mattojen asennus |
| Liner saatavilla | ei |
| Teippien määrä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08362550X25 |
|---|---|
| EAN | 8021684192371 |