peiliteippi 4952 4952
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
tesafix® 4952 on kaksipuolinen polyeteenivaahtoteippi, jossa on akrylaattiliima. Pysyvästi lujat liitokset ja korkea välitön tarttuvuus. Korkea veto- ja leikkauslujuus sekä hyvä lämpötilan- ja ikääntymisenkestävyys. Ihanteellinen peilien kiinnitykseen puristamalla.
Käyttötiedot
Komponenttien pysyvään kiinnitykseen tai asennukseen sisätiloissa sileille pinnoille.
Huomautus
Tesa®-tuotteille ilmoitettu vähimmäissäilyvyysaika edellyttää, että annettuja varastointiohjeita noudatetaan.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teippi |
|---|---|
| Varastointilämpötila | 15 - 35 °C |
| Teipin isku | Kaksipuolinen |
| Suojalevyn materiaali | Paperi |
| Väri | valkoinen |
| Leveys | 19 mm |
| Pituus | 10 m |
| Valmistajan merkintä | 4952 |
| Huomautus | kemikaalinkestävä; kosteudenkestävä; leikkausluja; UV-kestävä; kemikaalinkestävä; kosteudenkestävä; leikkausluja; UV-kestävä; kemikaalinkestävä; kosteudenkestävä; leikkausluja; UV-kestävä |
| Lämpötilankestävä enintään | 80 °C |
| Paksuus | 1.15 mm |
| Liimalujuus teräksellä | 6.5 N/mm |
| Liimamassa | Modifioitu akrylaatti |
| Varastoinnin ilmankosteus | 50 - 70 % |
| Elastisuus | 200 % |
| Pidikkeen materiaali | PE-solumuovi |
| Käyttö | Kiinnitys; Asennus; Kiinnitys; Asennus; Kiinnitys; Asennus |
| Teippien määrä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G0837834952 |
|---|---|
| EAN | 4063565115653 |