VHB™-teippi 19X5,5
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kaksipuolinen erittäin tehokas liimanauha puhdasta akrylaatti-tartunta-ainetta (VHB) pysyvästi pitävään kiinnitykseen. Hyvä pito välittömästi, hyvä lämmön-, sään-, UV-säteilyn- ja liuotintenkestävyys. Erinomaiset tiiviysominaisuudet, tärinää vaimentava.
3M VHB 4991F on kaksipuolinen asennusteippi, joka soveltuu sisä- ja ulkokäyttöön. Vahva ja kestävä liitos alumiinille, ruostumattomalle teräkselle, sinkitylle teräkselle, polykarbonaatille tai ABS:lle.
Ohje
Tilauksesta on saatavilla muita 3M™ VHB™ -teippejä eri vahvuuksina ja pituuksina.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teippi |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | harmaa |
| Usp1 | VHB™ |
| Usp2 | harmaa |
| Teipin isku | Kaksipuolinen |
| Väri | harmaa |
| Leveys | 19 mm |
| Pituus | 5.5 m |
| Paksuus | 2.3 mm |
| Liimamassa | Akryyli |
| Teippien määrä | 1 |
| Valmistajan merkintä | 4991 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08377619X5,5 |
|---|---|
| EAN | 4054596308534 |