Muovinen öljykannu nokalla 500
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Samoa gmbh
- Tuotenumero
- G083532500
- Varastotilanne
- 1782kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Murtosuojattu, elastinen PE:stä valmistettu painöljykannu, jossa on liu’utettava messinkinen kaatonokka ja nokassa kierrettävä korkki. Nokan pidike säätömutterilla.
Kestää etanoli- ja isopropanolipohjaisia desinfiointiaineita.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Öljykannu |
|---|---|
| Putken materiaali | Messinki |
| Tilavuus | 500 ml |
| Materiaalin säiliö | Muovi |
| Pohja-⌀ | 75 mm |
| Kokonaiskorkeus − ulos vedettynä nokka | 345 mm |
| Kokonaiskorkeus | 260 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G083532500 |
|---|---|
| EAN | 4024937810507 |