Muotin puhdistusaine Mould Clean 500 ml 500
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tehokas muotin puhdistusaine ruiskuvalutuotteiden valmistukseen. Liuotinpohjainen nestemäinen puhdistusaine lian ja polymeerijäämien poistoon.
- Poistaa nopeasti ja tehokkaasti kaikenlaiset liat ja kerrostumat.
- Syvävaikutus ja vahva irrotusteho.
- Haihtuu jättämättä jäämiä.
Käyttötiedot
Yleiskäyttöinen muotin puhdistusaine muovinjalostuksessa. Ihanteellinen polymeerijäämien tai suojapinnoitteiden poistoon.
- Suihkuta peittävästi likakerroksen päälle.
- Anna aineen vaikuttaa hetken ja huuhtele sen jälkeen pois tai kerää se liinalla.
- Käsittelyn turvallisuusohjeet löytyvät ajantasaisesta käyttöturvallisuustiedotteesta (KTT).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Järjestelmän puhdistusaine / puhdistusöljy |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 500 ml ml |
| Toteutus | Aerosolipurkki |
| Toteutus | Aerosolipurkki |
| Vaaramerkintä | GHS02: Liekki; GHS07 Varoitus; GHS02: Liekki; GHS07 Varoitus; GHS02: Liekki; GHS07 Varoitus |
| Sisältö | 500 ml |
| Ruiskutuspää | Vakio |
| Väri | läpinäkyvä |
| Vesiliukoisuus | liukenematon |
| Sisältö | 500 ml |
| Toteutus | Suihketölkki |
| Väri | läpinäkyvä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G083095500 |
|---|---|
| EAN | 5412386064944 |