GARANT GreenPlus puhdistusaine Acid Cleaner 500
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Tuotetiedot
Hapan yleispuhdistusaine, joka ei ole merkintävelvollinen. Poistaa ruosteen, kalkin ja mineraaliset epäpuhtaudet turvallisesti ja hellävaraisesti. Voidaan sekoittaa veteen enintään suhteessa 1:10.
NSF-sertifioitu. Soveltuu käytettäväksi elintarviketeollisuudessa.
Tuotetiedot
500 ml:n suihkepullo 100 % kierrätetystä PET-muovista. Voidaan täyttää uudelleen useita kertoja.
Puhdistusaineen levityksen ja lyhyen vaikutusajan jälkeen liuennut lika voidaan pyyhkiä pois tai huuhdella vedellä.
- Ei merkintävelvollinen.
- Voidaan käyttää käsin.
- NSF-sertifioitu elintarvikekäyttöön.
Malli
Hapan yleispuhdistusaine, joka ei ole merkintävelvollinen. Poistaa ruosteen, kalkin ja mineraaliset epäpuhtaudet turvallisesti ja hellävaraisesti. Voidaan sekoittaa veteen enintään suhteessa 1:10.
NSF-sertifioitu. Soveltuu käytettäväksi elintarviketeollisuudessa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Yleispuhdistusaine |
|---|---|
| Toteutus | suihkepullo |
| Toteutus | suihkepullo |
| Sisältö | 0,5 l |
| Kiehumispiste | 100 °C |
| Varastointilämpötila | 2–35 °C |
| Väri | läpinäkyvä |
| Muoto | nestemäinen |
| pH-arvo | 2.2 |
| Kestävyys | GARANT GreenPlus |
| Tiheys | 1,04 g/cm3 |
| Sarja | GreenPlus |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G088002500 |
|---|---|
| EAN | 4062406400880 |