GARANT GreenPlus puhdistusaine Acid Cleaner 200
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Ominaisuudet
Hapan yleispuhdistusaine, joka ei ole merkintävelvollinen. Poistaa ruosteen, kalkin ja mineraaliperäiset epäpuhtaudet turvallisesti ja hellävaraisesti. Voidaan sekoittaa veteen suhteeseen 1:10 asti.
NSF-sertifioitu. Soveltuu käytettäväksi elintarviketeollisuudessa.
Ominaisuudet
Muovitynnyri 200 litraa.
Kun puhdistusaine on levitetty ja sen on annettu vaikuttaa lyhyen aikaa, irronnut lika voidaan pyyhkiä pois tai huuhdella vedellä.
- Ei merkintävelvollinen.
- Voidaan käyttää käsin.
- NSF-sertifioitu elintarvikekäyttöön.
- Soveltuu suihkepullojen ja painesumuttimien täyttöön.
Malli
Hapan yleispuhdistusaine, joka ei ole merkintävelvollinen. Poistaa ruosteen, kalkin ja mineraaliset epäpuhtaudet turvallisesti ja hellävaraisesti. Voidaan sekoittaa veteen enintään suhteessa 1:10.
NSF-sertifioitu. Soveltuu käytettäväksi elintarviketeollisuudessa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Yleispuhdistusaine |
|---|---|
| Toteutus | suihkepullo |
| Toteutus | Tynnyri |
| Sisältö | 200 l |
| Kiehumispiste | 100 °C |
| Varastointilämpötila | 2–35 °C |
| Väri | läpinäkyvä |
| Muoto | neste |
| pH-arvo | 2.2 |
| Kestävyys | GARANT GreenPlus |
| Tiheys | 1,04 g/cm3 |
| Sarja | GreenPlus |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G088002200 |
|---|---|
| EAN | 4067263120513 |