Ruosteenirrotusaine Rust Off Ind 500 ml 500
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ruosteenirrotusaine tunkeutuu erittäin voimakkaan kapillaarivaikutuksensa ansiosta salamannopeasti pienimpiinkin rakoihin ja irrottaa ruuvit ja mekaaniset osat. Parantaa lisäksi liukuominaisuuksia ja vähentää uudelleen jumittumisen riskiä MoS2-lisäaineen ansiosta.
Huomautus
Ei toimiteta kaikkiin maihin. Pikatoimitus ei ole mahdollinen.
Tekniset tiedot
| Toteutus | Suihketölkki |
|---|---|
| Ruiskutuspää | Smart Straw |
| Väri | musta |
| Leimahduspiste | > 70 °C |
| Vesiliukoisuus | liukenematon |
| Sisältö | 500 ml |
| Itsesyttymislämpötila | > 200 °C |
| Vaaramerkintä | GHS02: Liekki; GHS02: Liekki; GHS02: Liekki |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G083052500 |
|---|---|
| EAN | 5412386072109 |