Alumiinispray kiiltävä Galva Shine 500 ml
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin kiiltävä alumiininen korroosiosuojalakka. Täydellinen äskettäin kuumasinkittyjen pintojen paikkaukseen. Hyvä tarttuvuus ja korkea mekaaninen kestävyys.
Pysyvästi kiiltävä suojapinnoite.
Huomautus
Ei toimiteta kaikkiin maihin. Pikatoimitus ei mahdollinen.
Tekniset tiedot
| Toteutus | Suihketölkki |
|---|---|
| Vaaramerkintä | GHS02: Liekki; GHS07 Varoitus; GHS02: Liekki; GHS07 Varoitus; GHS02: Liekki; GHS07 Varoitus |
| Ruiskutuspää | Vakio |
| Väri | hopea |
| Leimahduspiste | -18 °C |
| Vesiliukoisuus | liukenematon |
| Sisältö | 500 ml |
| Itsesyttymislämpötila | > 200 °C |
| Sisältö | 500 ml |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G083071500 |
|---|---|
| EAN | 5412386057397 |