Suihkurasva White Lithium Grease 500 ml 500
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Valkoinen yleissuihkurasva PTFE:llä ja hyvällä tarttuvuudella. Antaa pitkäkestoisen suojan ja voitelun liikkuville osille ja liukupinnoille (esim. ketjut, kuulalaakerit ja saranat), myös vaativissa olosuhteissa (jopa 120 °C). Veden- ja korkeapaineenkestävä.
Suojaa kosteudelta. Helppo käyttää: tunkeutuu ensin hyvin ja sitten paksuuntuu ja tarttuu hyvin. Ehkäisee kulumis- ja korroosiovaurioita.
Huomautus
Ei toimiteta kaikkiin maihin. Pikatoimitus ei ole mahdollinen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Voiteluaine |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 500 ml |
| Toteutus | Aerosolipullo |
| Ruiskutuspää | Vakio |
| Väri | valkoinen |
| Leimahduspiste | < 0 °C |
| Kiehumispiste | 60–100 °C |
| Vesiliukoisuus | liukenematon |
| Sisältö | 0.5 l |
| Itsesyttymislämpötila | 200 °C |
| Vaaramerkintä | GHS07 Varoitus; GHS02: Liekki; GHS09: Ympäristö; GHS07 Varoitus; GHS02: Liekki; GHS09: Ympäristö; GHS07 Varoitus; GHS02: Liekki; GHS09: Ympäristö |
| Sisältö | 0,5 l |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G083058500 |
|---|---|
| EAN | 5412386004940 |