Imu- ja täyttöruisku 500
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Laadukas teollisuusmalli sinkitystä teräslevystä. Sis. muoviletku, pituus 300 mm.
Erityisesti suunniteltu kestävään ja tippumattomaan käyttöön teollisuudessa ja käsityössä
• Moottori- ja vaihteistoöljyille SAE 90:een asti.
• Kaikille itsevoiteleville aineille, esim. hydrauliöljyille.
• Dieselille, polttoöljylle ja ruosteenirrotusaineille.
• Leikkaus- ja porausöljyille, jäähdytysnesteille, puhdistusaineille.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Imu- ja täyttöruisku |
|---|---|
| Tilavuus | 500 ml |
| Letkun pituus | 300 mm |
| Letkun liitäntäkierre | R1/8 tuumaa |
| Ulkopuolinen ⌀, joustoletku | 13 mm |
| Materiaalin säiliö | Teräs, sinkitty |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G083551500 |
|---|---|
| EAN | 4024937406175 |