GARANT GreenPlus ruuvilukitelakka 50 ml 50
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Merkinnätön varmistus- ja merkintälakka. Suojaa komponentteja luvattomilta toimenpiteiltä. Suojaa korroosiolta.
Rakenne
- Sopii sähköä johtavien osien suojaukseen.
- Erittäin hyvä tarttuvuus.
- Yleiskäyttöinen monille materiaaleille.
- Korkea eristysvastus.
Rakenne
Merkinnätön lukitus- ja merkintälakka. Suojaa komponentteja asiattomilta toimenpiteiltä. Suojaa korroosiolta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierrelukite |
|---|---|
| Muoto | pastoosi |
| Varastointilämpötila | 5 - 23 °C |
| Lämpötila-alue | -40 - 80 °C |
| Säilyvyysaika valmistuspäivästä | 12 kuukautta |
| Täyttötilavuus | 50 ml |
| Täyskarkaistu jälkeen | 0.5 h |
| Dynaaminen viskositeetti | 200 mPas |
| Väri | punainen |
| Kestävyys | GARANT GreenPlus |
| Sarja | GreenPlus |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G08807250 |
|---|---|
| EAN | 4062406423636 |