Takaiskuton vasara lasikuituvarrella 40 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Halder norm+technik
- Tuotenumero
- G75500140
- Varastotilanne
- 210kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Tukeva teräksinen välikappale, vaihdettavilla lyöntipäillä ensiluokkaisesta nylonista, jolla on suuri kulutuskestävyys.
Takaiskuttomat lyöntipään sisällä olevien teräskuulien ansiosta.
Särkymätön ja pitävä 3-komponenttikahva lasikuitusydämellä.
Käyttötiedot
Työkappaleiden oikaisuun tai osien kohdistamiseen konepöydällä sekä hellävaraisiin lyönteihin asennustöissä.
Varaosa
Varaosa, nylon, katso nro 754910.
Tekniset tiedot
| Takaiskuton | kyllä |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vasara |
| Pääpituus iskun kanssa | 115 mm |
| Materiaalipanostus | Nailon, valkoinen, kova |
| Pään ⌀ | 40 mm |
| Varren materiaali | Lasikuituvarsi |
| Paino | 0.79 kg |
| Kokonaispituus | 365 mm |
| Sarja | SUPERCRAFT® |
| Valmistajan merkintä | SUPERCRAFT |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G75500140 |
|---|---|
| EAN | 4030618312796 |