Yhdistelmävasara 30 mm 30 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Halder norm+technik
- Tuotenumero
- G75488030
- Varastotilanne
- 226kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Yhdistetty taontavasara ja pehmeävasara. Pää sitkeästi karkaistua terästä, vaihdettavalla, erittäin kulutusta kestävällä nailoniskuosalla. Teräsputkivarsi öljynkestävällä kumikahvalla.
Varaosa
Nailoniskuosa nro 754910/30.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vasara |
|---|---|
| Takaiskuton | ei |
| Paino | 0.6 kg |
| Pään pituus | 104 mm |
| Pään ⌀ | 30 mm |
| Materiaalipanostus | Nylon, valkoinen, kova (yksipuolinen) |
| Pään ⌀ | 30 mm |
| Varren materiaali | Teräsputki |
| Sarja | SIMPLEX |
| Kokonaispituus | 290 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G75488030 |
|---|---|
| EAN | 4030618303039 |