Sähköasentajantaltta 250 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
Turvallisuus testattu DIN 7255:n mukaisesti.
Rakenne
Kahdeksankulmaisesta teräksestä (kapea muoto), karkaistu ja päästetty. Taltan kärki tasaisesti läpikarkaistu ja voidaan siten jälkiteroittaa toistuvasti ilman uudelleenkarkaisua. Päässä erityinen sitkeyskarkaisu, joka estää lohkeilun.
Materiaali
Ilmakarkaistu kromivanadiiniteräs, maalattu pinta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taltta |
|---|---|
| Kokonaispituus | 200 mm |
| Materiaali | Kromivanadiini-ilmakarkaisuteräs |
| Kokonaispituus | 250 mm |
| Paino | 190 g |
| Varren ⌀ | 10 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G743000250 |
|---|---|
| EAN | 4049002001611 |