Lyöntitappi kahvalla 4 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Pb swiss tools
- Tuotenumero
- G7469404
- Varastotilanne
- 302kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Tukeva, kahdeksankulmainen varsi sylinterimäisellä tapilla. Kauttaaltaan tasaisesti karkaistu koko pituudelta. Pää, jossa erityinen sitkeys karkaisu, estää lohkeilun. Todellinen ⌀ 0,05–0,5 mm nimellismittaa pienempi estää lyöntitappien juuttumisen reikään.
Materiaali
Erikoislaatuinen kromivanadiiniteräs (eli mahdollisimman suuri kärjen kovuus – n. 59 HRC – ja suuri sitkeys), kromattu. Kahva ihoystävällisellä elastomeeripinnoitteella.
Tekniset tiedot
| Kärjen kovuus | 59 HRC |
|---|---|
| Pinta | kromattu |
| Materiaali | Erikoiskromivanadiiniterästä, erikoislaatu |
| Tuotetyyppi | Lyöntitappi |
| Kärjen ⌀ | 4 mm |
| Tapin pituus | 67 mm |
| Kahva | Muovikahva, jossa ihoystävällinen elastomeeripäällyste |
| Kokonaispituus | 175 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G7469404 |
|---|---|
| EAN | 7610733254910 |