Pozidriv-ruuvitaltta, pyöröteräksestä valmistettu terä 2 s
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kraftform-kahva iskunkestävää muovia, jossa integroidut pehmeät vyöhykkeet, helpottaa vääntömomentin siirtoa ja on siksi hellävarainen kädelle ja käsivarrelle.
Wera Lasertip -terä erittäin seostetusta erikoisteräksestä, jossa mikrokarkea kärki, kemiallisesti nikkelöity. (Koko 0; 1S; 2S ilman Lasertip-toimintoa, mustalla kärjellä).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvimeisseli |
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvimeisseli |
| Valmistajan merkintä | 355 PZ Stubby |
| Kokonaispituus | 79 mm |
| Terän pituus | 25 mm |
| Käyttökuusikulma | kyllä |
| Talttakärki | musta |
| Ristipääuran koko | 2 |
| Ruuvin ⌀:lle | 3,1 − 5,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6682702S |
|---|---|
| EAN | 4013288212207 |