Pozidriv-ruuvitaltta, 'multicraft'-voimakahvalla 3
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Pb swiss tools
- Tuotenumero
- G6681503
- Varastotilanne
- 17kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
”multicraft”-voimakahva iskunkestävästä muovista (kadmiumiton), erittäin pitävä myös öljyisillä käsillä.
Terä PB Swiss Tools -erikoisseoksesta, mahdollisimman suurella kovuudella ja erityisellä sitkeydellä. Nikkelöity ja kromattu pinta, musta kärki.
Malli
Kuusiokantaisella liitososalla kiintoavaimille.
Rakenne
'multicraft'-voimakahva iskunkestävää muovia (kadmiumiton), erittäin pitävä myös öljyisin käsin.
Terä PB Swiss Tools -erikoisseoksesta, jossa mahdollisimman suuri kovuus ja erityisen suuri sitkeys. Nikkelöity ja kromattu pinta, musta kärki.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvimeisseli |
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvimeisseli |
| Valmistajan merkintä | multicraft-ruuvitaltta |
| Kokonaispituus | 270 mm |
| Terän pituus | 150 mm |
| Sarja | multicraft |
| Kuusiokanta jakoavaimille | 13 mm |
| Ristipääuran koko | 3 |
| Ruuvin ⌀:lle | 5,3 − 7,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6681503 |
|---|---|
| EAN | 7610733089031 |