Pozidriv-ruuvitaltta, 'multicraft'-voimakahvalla 2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Pb swiss tools
- Tuotenumero
- G6681502
- Varastotilanne
- 58kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
”multicraft”-voimakahva iskunkestävästä muovista (kadmiumiton), erittäin pitävä myös öljyisillä käsillä.
Terä PB Swiss Tools -erikoisseoksesta, mahdollisimman suurella kovuudella ja erityisellä sitkeydellä. Nikkelöity ja kromattu pinta, musta kärki.
Malli
Kuusiokantaisella liitososalla kiintoavaimille.
Rakenne
'multicraft'-voimakahva iskunkestävää muovia (kadmiumiton), erittäin pitävä myös öljyisin käsin.
Terä PB Swiss Tools -erikoisseoksesta, jossa mahdollisimman suuri kovuus ja erityisen suuri sitkeys. Nikkelöity ja kromattu pinta, musta kärki.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvimeisseli |
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvimeisseli |
| Valmistajan merkintä | multicraft-ruuvitaltta |
| Kokonaispituus | 210 mm |
| Terän pituus | 100 mm |
| Sarja | multicraft |
| Kuusiokanta jakoavaimille | 10 mm |
| Ristipääuran koko | 2 |
| Ruuvin ⌀:lle | 3,1 − 5,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6681502 |
|---|---|
| EAN | 7610733089024 |