Pozidriv-ruuvitaltta, 'multicraft'-voimakahvalla 1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Pb swiss tools
- Tuotenumero
- G6681501
- Varastotilanne
- 81kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
'multicraft'-voimakahva iskunkestävää muovia (kadmiumiton), erittäin pitävä myös öljyisin käsin.
Terä PB Swiss Tools -erikoisseoksesta, jossa mahdollisimman suuri kovuus ja erityisen suuri sitkeys. Nikkelöity ja kromattu pinta, musta kärki.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvimeisseli |
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvimeisseli |
| Valmistajan merkintä | multicraft-ruuvitaltta |
| Kokonaispituus | 180 mm |
| Terän pituus | 80 mm |
| Sarja | multicraft |
| Ristipääuran koko | 1 |
| Ruuvin ⌀:lle | 2,1 − 3 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6681501 |
|---|---|
| EAN | 7610733089017 |