Ruuvitaltta Pozidriville, lyhyt 2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Monikomponenttimateriaalista valmistettu voimakahva. Terä kromivanadiiniterästä, kromattu pinta. Chrom-Top-kärjet optimaaliseen ruostesuojaukseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvimeisseli |
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvimeisseli |
| Kokonaispituus | 82 mm |
| Terän pituus | 25 mm |
| Ristipääuran koko | 2 |
| Ruuvin ⌀:lle | 3,1 - 5,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6684762 |
|---|---|
| EAN | 4045197951694 |