Ruuvaustyökalu Phillips-ruuveille, Kraftform-kahvalla 0
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kraftform-kahva iskunkestävästä muovista integroiduilla pehmeillä vyöhykkeillä helpottaa vääntömomentin siirtoa ja säästää siksi kättä ja käsivartta.
Terä erikoisterästä, erittäin kova ja hyvin sitkeä; timanttipinnoitetut ruuvitaltan kärjet. Mikromattakromattu pinta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvimeisseli |
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvimeisseli |
| Kokonaispituus | 141 mm |
| Terän pituus | 60 mm |
| Ristipääuran koko | 0 |
| Ruuvin ⌀:lle | enintään 2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6678000 |
|---|---|
| EAN | 4013288102218 |