Pozidriv-ruuvitaltta, 2K-Haptoprene-kahvalla 3
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ergonomisesti muotoiltu voimakahva, jossa pitävä Haptoprene-pinta ja iskunkestävää muovia oleva ydin. Erityisen pintarakenteen ansiosta suuria vääntömomentteja voidaan siirtää myös märillä tai öljyisillä käsillä.
Terä kromivanadiiniterästä. Pinta nikkelöity ja kromattu, kärki musta.
Rakenne
Kuusiokannalla avainotetta varten.
Rakenne
Ergonomisesti muotoiltu voimakahva pitävällä Haptoprene-pinnalla ja iskunkestävällä muoviytimellä. Erityisen pintarakenteen ansiosta suuria vääntömomentteja voidaan siirtää myös märillä tai öljyisillä käsillä.
Terä kromivanadiiniterästä. Nikkelöity ja kromattu pinta, kärki musta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvinväännin |
|---|---|
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvimeisseli |
| Pinta | nikkelöity, kromattu |
| Kahvan materiaali | 2K-Haptoprene |
| Iskuholkki | ei |
| Varren malli | pyöreä |
| Lyhyt ruuvimeisseli | ei |
| Pienempi terän halkaisija edessä | ei |
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvimeisseli |
| Kokonaispituus | 270 mm |
| Käyttökuusikulma | kyllä |
| Talttakärki | musta |
| Kuusiokanta jakoavaimille | 13 mm |
| Ristipääuran koko | 3 |
| Ruuvin ⌀:lle | 5,3 − 7,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6677123 |
|---|---|
| EAN | 4067263013648 |