Phillips-ruuvitaltta 2K-SwissGrip Evo -kahvalla 3
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Pb swiss tools
- Tuotenumero
- G6677953
- Varastotilanne
- 189kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Terä PB Swiss Tools -erikoisseoksesta, jossa mahdollisimman suuri kovuus ja erinomainen sitkeys. Kromattu pinta, mustat kärjet.
SwissGrip Evo -voimakahva-räikkäkahva mahdollistaa tarvittavan vääntömomentin vaivattoman siirron myös märin tai öljyisin käsin. Väsymätöntä työskentelyä muokatun, pyöreän muodon ansiosta. High-Tech-3K-materiaalirakenne parantaa kemiallista ja mekaanista kestävyyttä.
Kahvoissa on "Rainbow"-värikoodaus, jonka ansiosta löydät nopeasti oikean teräkoon.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Kuusiokolo |
| Vetoprofiili | Kuusiokolo |
| Kokonaispituus | 270 mm |
| Terän pituus | 150 mm |
| Sarja | SwissGrip |
| Ristipääuran koko | 3 |
| Ruuvin ⌀:lle | 5,3 − 7,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6677953 |
|---|---|
| EAN | 7610733296842 |