Phillips-ruuvitaltta 2K-SwissGrip Evo -kahvalla 1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Pb swiss tools
- Tuotenumero
- G6677951
- Varastotilanne
- 421kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Terä PB Swiss Tools -erikoisseoksesta, jossa mahdollisimman suuri kovuus ja erinomainen sitkeys. Kromattu pinta, mustat kärjet.
SwissGrip Evo -voimakahva-räikkäkahva mahdollistaa tarvittavan vääntömomentin vaivattoman siirron myös märin tai öljyisin käsin. Väsymätöntä työskentelyä muokatun, pyöreän muodon ansiosta. High-Tech-3K-materiaalirakenne parantaa kemiallista ja mekaanista kestävyyttä.
Kahvoissa on "Rainbow"-värikoodaus, jonka ansiosta löydät nopeasti oikean teräkoon.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Kuusiokolo |
| Vetoprofiili | Kuusiokolo |
| Kokonaispituus | 175 mm |
| Terän pituus | 80 mm |
| Sarja | SwissGrip |
| Ristipääuran koko | 1 |
| Ruuvin ⌀:lle | 2,1 − 3 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6677951 |
|---|---|
| EAN | 7610733296828 |