Pozidriv-ruuvitaltta, 2K-SwissGrip-kahvalla, ESD 1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Pb swiss tools
- Tuotenumero
- G6676871
- Varastotilanne
- 103kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Swiss Grip -voimakahva, jossa käteen sopiva elastomeerivaippa ja ydin erittäin sitkeää ja iskunkestävää polypropeenia. Suuria vääntömomentteja voidaan välittää myös märillä tai öljyisillä käsillä.
Terä PB Swiss Tools -erikoisseoksesta, jolla saavutetaan mahdollisimman suuri kovuus ja erityinen sitkeys. Kromattu pinta, mustat kärjet.
Työkalukahva sähköä johtavaa muovia, soveltuu ESD-käyttöön.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvitaltta |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Pinta | niklattu ja kromattu |
| Kahvan materiaali | iskunkestävä polypropeeni |
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvitaltta |
| Valmistajan merkintä | SwissGrip ESD -ruuvimeisseli |
| Kokonaispituus | 175 mm |
| Terän pituus | 80 mm |
| Ristipääuran koko | 1 |
| Ruuvin ⌀:lle | 2,1 − 3 mm |
| Sarja | SwissGrip ESD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6676871 |
|---|---|
| EAN | 7610733256051 |