Elektroniikkaruuvitaltta talttapäille Kraftform Micro, ESD 1,5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ergonominen monikomponenttikahva, jossa pyörivä pää.
Terä korkealaatuista työkaluterästä, mattakromattu pinta, musta kärki.
Työkalukahva johtavaa muovia, soveltuu ESD-käyttöön.
Käyttötiedot
Töihin elektronisten komponenttien parissa alueilla, joissa on sähköstaattisen purkauksen riski.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Uratu ruuvitaltta |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Vetoprofiili | Uratu ruuvitaltta |
| Valmistajan merkintä | 1578 A ESD Micro |
| Taltan paksuus a | 0.23 mm |
| Taltan leveys b | 1,5 mm |
| Kokonaispituus | 137 mm |
| Terän pituus | 40 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6699001,5 |
|---|---|
| EAN | 4013288191410 |