Sähköasentajan ruuvimeisseli Pozidriville, täysin VDE-eristetty 1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kahvat ja terät täysin eristetty 1000 V:iin asti DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201 mukaisesti. Jokaiselle yksittäiselle ruuvimeisselille testataan läpilyöntikestävyys vesihauteessa.
Jokaiselle yksittäiselle ruuvimeisselille testataan läpilyöntikestävyys vesihauteessa.
Monikomponenttinen voimakahva, jossa momentti- ja mukavuusoptimoitu tartunta-alue.
Terä erittäin seostettua työkaluterästä.
Käyttötiedot
Töihin, joissa jännite on enintään 1000 V.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvimeisseli |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
| Normi | SS EN IEC 60900 / VDE 0682-201 |
| Kokonaispituus | 187 mm |
| Terän pituus | 80 mm |
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvimeisseli |
| Ristipääuran koko | 1 |
| Ruuvin ⌀:lle | 2,1–3 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6687311 |
|---|---|
| EAN | 4062406059880 |