Jännitteenkoetin, erikoislaatu 3,5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Muovikahva, eristetty ruuvimeisselinterä ja klipsi.
Ensiluokkainen terä, koko 3,5 ilman pidikettä. Mittausalue 110–250 V.
Huomautus
Nämä jännitteenkoettimet täyttävät VDE 0680/6:n mukaiset turvamääräykset. Neonlamppuja ei siksi voi vaihtaa.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Urallinen ruuvitaltta |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Jännitteenkoetin |
| Testausalue | 110 - 250 V |
| Kokonaispituus | 175 mm |
| Terän pituus | 75 mm |
| Vetoprofiili | Urallinen ruuvitaltta |
| Klipsi | ei |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6650203,5 |
|---|---|
| EAN | 7610733001354 |