Elektroniikkaruuvitaltta uralle 2,5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Pb swiss tools
- Tuotenumero
- G6644102,5
- Varastotilanne
- 64kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Ergonominen monikomponenttikahva, jossa pyörivä pää.
Terä PB Swiss Tools -erikoisseoksesta, maksimaalinen kovuus ja erittäin korkea sitkeys. Kärjen mahdollisimman suuri mittatarkkuus. Kromattu pinta, mustat kärjet.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Urataltta |
| Kokonaispituus | 133 mm |
| Vetoprofiili | Urataltta |
| Terän pituus | 80 mm |
| Kokonaispituus | 173 mm |
| Taltan paksuus a | 0.4 mm |
| Taltan leveys b | 2.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6644102,5 |
|---|---|
| EAN | 7610733268207 |