Elektroniikkaruuvitaltta uralle 1,2 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ergonominen monikomponenttikahva, jossa pyörivä pää.
Terä PB Swiss Tools -erikoisseoksesta, maksimaalinen kovuus ja erittäin korkea sitkeys. Kärjen mahdollisimman suuri mittatarkkuus. Kromattu pinta, mustat kärjet.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Urataltta |
| Kokonaispituus | 133 mm |
| Vetoprofiili | Urataltta |
| Terän pituus | 40 mm |
| Kokonaispituus | 133 mm |
| Taltan paksuus a | 0.2 mm |
| Taltan leveys b | 1.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6644101,2 |
|---|---|
| EAN | 7610733268160 |