Elektroniikkaruuvimeisseli uralle, ESD 2 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Pb swiss tools
- Tuotenumero
- G6644152
- Varastotilanne
- 57kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Ominaisuudet
Ergonominen monikomponenttikahva pyörivällä päällä.
Terä PB Swiss Tools -erikoisseosta, jolla on mahdollisimman suuri kovuus ja erinomainen sitkeys. Kärjen mittojen tarkkuus mahdollisimman korkea. Nikkelöity ja kromattu pinta, musta kärki.
Työkalukahva johtavaa muovia, soveltuu ESD:lle.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Talttapäinen ruuvimeisseli |
| Kokonaispituus | 133 mm |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Vetoprofiili | Talttapäinen ruuvimeisseli |
| Terän pituus | 60 mm |
| Kokonaispituus | 153 mm |
| Taltan paksuus a | 0.4 mm |
| Taltan leveys b | 2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6644152 |
|---|---|
| EAN | 7610733268269 |