Elektroniikkaruuvimeisseli, Torx®-ruuveille, Kraftform Micro Tx5
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ergonominen monikomponenttikahva kääntyvällä päällä.
Terä korkealaatuista työkaluterästä, mattakromattu pinta, musta kärki.
TX7:stä alkaen Torx®-profiili reiällä ruuveille, joissa on tai ei ole varmistustappia.
Käyttötiedot
Tarkkaan ja tehokkaaseen kiristykseen elektroniikkatöissä. Ihanteellinen hienotunteisiin säätö- ja säätötoimenpiteisiin.
Tekniset tiedot
| Terän materiaali | Laadukas työkaluteräs |
|---|---|
| Kääntyvä suojakupu | kyllä |
| Tuotetyyppi | Ruuvitaltat |
| Vetoprofiili | Ruuvitaltta TORX®-ruuveille, joissa reikä |
| Kokonaispituus | 157 mm |
| Vetoprofiili | TORX®-ruuvimeisselit |
| Torx®-profiili | TX5 |
| Reikä Torx®-profiilissa | ei |
| Terän pituus | 40 mm |
| Valmistajan merkintä | 2067 TORX® |
| Kokonaispituus | 137 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G625770TX5 |
|---|---|
| EAN | 4013288032218 |