Elektroniikkaruuvimeisseli, Torx® ESD:lle Tx5
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Pb swiss tools
- Tuotenumero
- G625777TX5
- Varastotilanne
- 263kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Ergonominen monikomponenttikahva kääntyvällä päällä.
Terä PB Swiss Tools -erikoisseoksesta, jonka kovuus on mahdollisimman suuri ja sitkeys erittäin korkea. Kromattu pinta, mustat kärjet.
Johtavaa muovia oleva työkalukahva, soveltuu ESD:lle.
TX6:sta alkaen Torx®-profiili reiällä ruuveille, joissa on tai ei ole turvatappia.
Käyttötiedot
Tarkkaan ja tehokkaaseen kiristykseen elektroniikkatöissä. Ihanteellinen herkkiin säätö- ja hienosäätötöihin.
Tekniset tiedot
| Terän materiaali | PB Swiss Tools -erikoisseos |
|---|---|
| Kääntyvä suojakupu | kyllä |
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
| Vetoprofiili | TORX®-ruuvien ruuvimeisselit |
| Kokonaispituus | 133 mm |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Vetoprofiili | TORX®-ruuvien ruuvimeisselit |
| Reikä Torx®-profiilissa | ei |
| Terän pituus | 50 mm |
| Kokonaispituus | 143 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G625777TX5 |
|---|---|
| EAN | 7610733268610 |