Kuusiokoloelektroniikkaruuvitaltta 2,5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Pb swiss tools
- Tuotenumero
- G6274902,5
- Varastotilanne
- 58kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Ergonomisesti muotoiltu monikomponenttikahva, jossa kevytkäyntinen kääntyvä päätykorkki (etusormen pään tuki mahdollistaa erittäin tarkan työskentelyn). Optimaalisesti muotoiltu pikakiristysalue nopeaan ja tehokkaaseen kiristämiseen sekä voima-alue suurempien vääntömomenttien siirtoon.
Terä PB Swiss Tools -erikoisseosta, jossa mahdollisimman suuri kovuus ja erittäin korkea sitkeys. Terät mahdollisimman suurella mittatarkkuudella. Nikkelöity ja kromattu pinta.
Käyttötiedot
Tarkkaan ja tehokkaaseen kiristämiseen elektroniikkatöissä. Ihanteellinen herkkiin säätö- ja hienosäätötöihin.
Tekniset tiedot
| Kääntyvä suojakupu | kyllä |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain |
| Kokonaispituus | 158 mm |
| Pallomainen pää | ei |
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain |
| Terän pituus | 90 mm |
| Kokonaispituus | 183 mm |
| Kuusikulmainen | 2.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6274902,5 |
|---|---|
| EAN | 7610733268412 |