Tarkkuusräikkäväännin "Zyklop Metal", käännettävä, 1/4 tuumaa, ulosheittäjällä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
Tukeva räikkäväännin lyhyessä, sirossa muodossa. Erityisen sopiva ahtaisiin tiloihin. Ergonominen sormituki kahvan päässä. 15° kulma.
Sopii
Hylsyille käsikäyttöön.
Malli
Vaihtovivulla oikea- ja vasenkäyntiin.
Ulosheittäjällä.
Materiaalivalinta ja erityinen taontamenetelmä takaavat optimaalisen toiminnan ja pitkän käyttöiän.
Materiaali
Kromimolybdeeniteräs, mattakromattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Räikkäpää |
|---|---|
| Pinta | mattakromattu |
| Materiaali | kromimolybdeeniterästä |
| Kokonaispituus | 141 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Hampaiden lukumäärä | 72 |
| Usp1 | "Zyklop Metal", käännettävä |
| Työkulma | 5° |
| Usp2 | 72 hammasta, ulosheittäjällä, pituus 141 mm |
| Valmistajan merkintä | 8004 A |
| Kokonaispituus | 141 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G632295 |
|---|---|
| EAN | 4013288174024 |